baner

Skuteczny i bezpieczny
dla pacjenta detoks

Detoks w Poznaniu

Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Poznaniu zajmuje się fachowym detoksem – zarówno alkoholowym, jak i przy innych uzależnieniach.  Zaprzestanie spożywania alkoholu przez określony czas może spowodować pojawienie się tak zwanego zespołu abstynencyjnego, czyli stanu, w którym organizm, z powodu braku używki, zaczyna negatywnie reagować zarówno fizycznie, jak i psychicznie na różne bodźce. Osoba, którą dotyka problem alkoholowy, staje się rozdrażniona, pojawiają się u niej lęki oraz niepokój, a także występują reakcje natury fizycznej – np. drgawki, biegunki, problemy z krążeniem i układem pokarmowym, zaburzenia pracy serca i wiele innych.

W takim momencie konieczne jest rozpoczęcie detoxu alkoholowego, który pozwoli na przywrócenie równowagi w organizmie pacjenta. Każdy detoks alkoholowy przeprowadzany jest w sposób ściśle kontrolowany przez lekarzy, którzy specjalizują się w przeprowadzaniu  takich przypadków. Nasz ośrodek w mieście Poznań zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę lekarską, pod opieką której detox jest bezpieczny.

Przebieg detoksu alkoholowego

Potrzeba czasu, by detoks był skuteczny. Nie prowadzimy ekspresowego odtruwania. Zamiast tego poświęcamy pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje on na skuteczne pozbycie się toksyn ze swojego organizmu i przejście w stan trzeźwości. Próba przeprowadzenia detoxu w jak najkrótszym czasie może przynieść więcej szkód niż pożytku.

Proces detoksu w naszym ośrodku w Poznaniu odbywa się według najlepszych obecnie dostępnych standardów medycznych. Oferujemy nie tylko pomoc fizyczną, ale też psychologiczną. Prócz lekarzy, zapewniamy opiekę ze strony psychologów i terapeutów, którzy dbają o to, by osoba uzależniona mogła odczuwać nie tylko fizyczną poprawę wynikającą z tego, że detox został podjęty.

Detoks Poznań – dlaczego AGNUS?

Na przestrzeni lat, zyskaliśmy ogromne doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi. Prowadzony w naszym ośrodku detoks alkoholowy i narkotykowy to gwarancja kompleksowego odtrucia organizmu z substancji psychoaktywnych. Dzięki temu, że świadczymy także pomoc psychologiczną i terapeutyczną, detoks u nas jest:

  • profesjonalny,

  • bezpieczny,

  • kompleksowy,

  • skuteczny.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą leczenia i kontaktu z naszym ośrodkiem (Poznań).

Szukasz pomocy? zadzwoń: 533 221 555 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | PoznanDetox.pl